Lifestyle

December 27, 2017 | 11:21

Festat/ Të bukura dhe sensuale, por pa e tepruar

Pambuku, mëndafshi dhe me dantella: të jesh seksi dhe pa e ekzagjeruar, është e mundur edhe për Krishtlindje. Dhuratë për dikë tjetër apo qoftë edhe për veten tonë, ja ku duhet të mbështetemi.

Të bukura brenda dhe jashtë: një domosdoshmëri që secila prej nesh duhet ta ketë për t’u ndjerë gjithmonë tërheqëse dhe sensuale, madje edhe nën rroba. Në varësi të llojit të feminitetit që shprehim, i zgjedhim të brendshmet tona, pak të veçanta, ashtu siç duhen për festa.

Të vërshosh në dyqanet e të brendshmeve është shumë e dobishme, sepse kështu krijojmë një ide për t’ia sugjeruar partnerit tonë – duke i hequr ato nga kutia e dhuratës dhe duke u siguruar që kemi marrë diçka që na pëlqen (dhe do t’i pëlqejë edhe atij!) – patjetër bëhen edhe një frymëzim.

Të brendshme femrash për partitë: bukur dhe sensual pa e tepërt

E kuqja është padyshim klasike, por sot të brendshmet lënë hapësirë për imagjinatë dhe na ofrohen të brendshme shumëngjyrëshe, ku secila prej nesh mund të gjejë modelin më të përshtatshëm duke u bazuar tek stili dhe mënyra e të qenit.

Të brendshme femrash për partitë: bukur dhe sensual pa e tepërt

Të brendshme femrash për partitë: bukur dhe sensual pa e tepërt

Hapësira mes të zezës dhe të bardhësndoshta është një veshje e thjeshtë, por super femërore pambuku, të cilat janë gjithmonë të këndshme për të rinjtë dhe për ata që nuk mund t’u rezistojnë fibrave sintetike, apo mëndafshit të butë. Kështu që pa diskutim, që poshtë veshjeve garantojnë gjithmonë një klas të lartë.

Le të tentojmë me sytjenat sexy që në këtë periudhë të fundvitit janë shumë popullore, por të mos e braktisim të zezën dhe të kuqen e lashtë; ne gjithashtu mund ta ngatërrojmë veten në ngjyra të ndritshme, me ngjyrën e kaltër dhe blunë e errët për të habitur poshtë një fustani të thjeshtë… për t’u bërë tërheqëse dhe magjike pikërisht  për Krishtlindje.

Të brendshme femrash për partitë: bukur dhe sensual pa e tepërt

Të brendshme femrash për partitë: bukur dhe sensual pa e tepërt

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com