Lifestyle

June 29, 2018 | 11:58

Frymëzimi i botës ujore në bizhuteritë e kësaj vere

Bizhuteritë më trendi për stinën e verës janë ato të frymëzuara nga deti. Për këtë verë nuk duhet të keni qoftë dhe një bizhuteri e cila mos të ketë temë detare.

Varëse, vath dhe byzylyk të çmuar janë aleatet tona më të mira për të nxjerrë në pah çdo lloj veshje, por këtë verë mund të mbani në konsideratë një tjetër detaj stili për të zbukuruar veshjet tuaja verore dhe ato janë bizhuteritë detare.

Frymëzimi vjen nga bota ujore dhe nga krijesat e saj të vogla, këto bizhuteri të freskëta dhe me ngjyra janë zgjedhja më e mirë për t’i dhënë pamjes tuaj të përditshme një pamje më alegro.

Për të tërhequr vëmendjen dhe për tu dukur më e veçantë se të tjerët guaskat, peshqit, yjet e detit dhe koralet nuk duhet të mungojnë në vathë, varëse dhe byzylykët tuaj.

Ja disa nga modelet më të bukura të bizhuterive nga bota ujore:

Burimi / ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com