FB

March 23, 2024 | 7:29

Fundet që duhet t’i keni në garderobën tuaj

Fundet treçerekëshe, të quajtura ndryshe “midi” do të jenë tendencë edhe këtë pranverë. Përparësia e tyre është se mund të vishen nga mëngjesi deri në mbrëmje.  Ju mund të zhgjidhni materialin tuaj të preferuar, mëndafsh, saten, pambuk, xhins…

Është e lehtë për t’i kombinuar dhe të dukeni mjaft bukur; me një këmishë të bardhë apo një këmishë të zakonshme. Ata janë të përshtatshme për punë, ecje…

9 1 2 3 4 5 6 7 8

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top