Lifestyle

December 10, 2020 | 9:15

Ide frymëzuese për të dekoruar shtëpinë tuaj për Krishtlindje (Foto)

Jam duke dekoruar shtëpinë dhe unë po has kaq shumë inspirim! Unë shpresoj që shtëpia ime të përfundojë pak para Falënderimeve. Sot po ndaj disa dekore të Krishtlindjeve që më kanë frymëzuar këtë vit në shtëpinë time!

Krishtlindjet në kuzhinë

Krishtlindje në dhomën e ndenjes

Kurora e Krishtlindjes

 

 

Burimi / https://chrissymarieblog.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top