Marrëdhënie

September 19, 2018 | 14:36

Ja çfarë burrat konsiderojnë tërheqëse tek femrat

Ka disa gjëra që meshkujt i shohin si më tërheqëse për gratë dhe ndoshta, nuk jeni të vetëdijshëm. Këtu ju tregojmë më të zakonshmet.

Siguria:

Nëse je një grua vetëbesuese, sigurisht që do të bëhesh një magnet për burrat.

Inteligjenca:

Çfarë është më mirë sesa të kesh një bisedë të mirë. Burrat admirojnë gratë që tregojnë anën e tyre intelektuale.

Parfumi:

A shihet dashuria? Jo, ajo kalon nëpër hundë, pasi ata konsiderojnë  shumë sensuale një grua që ka një erë të mirë. Aroma e ëmbël është e preferuara e tyre.

Sensi i humorit:

Nuk ka gjë më të mirë se sa një grua që mund të qeshë me veten? Burrat besojnë se një grua që ka një humor të mirë është shumë tërheqëse.

 

Burimi / emozionifeed.it

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com