Lifestyle

July 3, 2018 | 10:37

Ja çfarë ngjyrash preferojnë VIP-at në këpucët e tyre!

Ngjyra e verës? Pa dyshim e verdha. E ngrohtë dhe shndritëse si dielli në ditët e ngrohta të verës. Mjafton një detaj dhe menjëherë veshja fiton dritë dhe personalitet. 

Vipat më të ‘fiksuar’ pas modës zgjedhin këpucë të verdha: ideale për atë që do të bjerë në sy!

 

Burimi / OraNews

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com