Lifestyle

June 22, 2020 | 8:13

Jennifer Lopez super në formë për këngën e re

Ylli i popit publikon disa fotografi në Instagram me një mesazh të fshehtë.

Jennifer Lopez ngacmon kuriozitetin e fansave të saj duke postuar disa foto super seksi, në të cilat ajo shfaqet në një dhomë regjistrimi, kufje në vesh, me një kanotiere të hapur, pantallona të shkurtra dhe çizme me gjatësi te gjuri: “Është verë dhe po gatuajmë diçka shumë të nxehtë” , shkruan ylli i popit, e cila nuk ka publikuar një album të plotë që prej vitit 2014.

“Mezi po pres që ta dëgjoni atë çfarë po punojmë …”, shtoi ajo.

jlo jlo1 xhenifer

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top