Lifestyle

June 27, 2018 | 10:57

Kapele të shumta dhe magjepsëse për Meghan, Dukeshën e Sussex (Foto)

Meghan, Dukesha e Sussex, po zotëron kapelën e saj mbretërore dhe magjepsëse. Le të hedhim një vështrim në koleksionin e saj të kapelave.

Në një kapelë të bardhë Philip Treacy që duket mjaft elegante me detajet e zeza, e veshur për ditën e parë të Royal Ascot në Ascot, Angli, më 19 qershor 2018.

Një kapele në nuancat pastel nga Philip Treacy në paradën e Trooping the Color në The Royal Horseguards në Londër më 9 qershor 2018.

Një kapele rozë trëndafili  nga Philip Treacy në një festë të organizuar në kopshtin Buckingham Palace në Londër më 22 maj 2018, si dhe shumë të tjera të veshura për ceremoni të ndryshme. 

 

Burimi / msn.com

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com