Lifestyle

February 3, 2018 | 8:45

Kate Middleton, princesha që çmon përmes bizhuterive, vjehrrën e saj

Disa ditë më parë ajo u kritikua për pamjen e saj nga shumë njerëz dhe kështu për darkën gala në Norvegji, ku u shfaq me një fustan si perëndeshë e vërtetë greke. Gruaja e bukur e Uilliamit i magjepsi të gjithë teksa u shfaq në dasmë me një fustan ngjyrë pjepri dhe byzylykë diamanti që i përkisnin Lady Diana.

3

Edhe për të, ashtu si në një rast tjetër, kunata e ardhshme, Meghan Markle po bënte të njëjtën gjë, me taka të larta dhe vezulluese. Dukesha ka pirë dhe ngritur dolli, por ka dhuruar edhe buzëqeshje, duke fituar vëmendjen e gjithë të pranishmëve. Barku i rrumbullakosur në muajin e gjashtë ishte fshehur mirë nën tylin e papërshkrueshëm, por që në sytë e të gjithëve binin më shumë në pah bizhuteritë e vërteta.

Disa ditë më parë Middleton mbante një byzylyk margaritar dhe vathë që i përkisnin princeshës së zhdukur të Uellsit. Mbajtja e veshjeve të çmuara të Lady Diana u interpretua nga anglezët si një mënyrë e qartë për ta nderuar atë.

Përgatiti Orjona Tresa / Tgcom.it

4 5 1

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com