FB

March 30, 2024 | 8:47

Këtë pranverë të gjithë vëmendjen tuaj ktheheni tek këto funde (Foto)

Edhe nëse s’jeni fanse të fundeve, kur të shihni se çfarë është në modë këtë sezon – do siguroni menjëherë disa funde në gardërobën tuaj. Ne nuk dimë cilat do veshim më parë, por gjithsesi po ju tregojmë modelet më “in” për këtë pranverë:

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top