FB

September 21, 2022 | 9:01

Këtë vjeshtë ju duhet vetëm një triko… Ja si ta kombinoni atë me stil (Foto)

Është sërish sezoni i trikove! Sado të “mërzitshme” apo të dala nga moda mund t’ju duken në një moment, të gjitha e dimë që janë pjesë e domosdoshme e garderobës. Eshtë fiks copëza që i duhet veshjes për t’u plotësuar 100%. Mund t’i vishni me gjithçka, por nëse s’jeni fare të frymëzuar, hidhini një sy kombinimeve më poshtë.

1. Një triko oversize + pantallona të drejta + çantë tote

1

2. Xhinse me bel të lartë + triko set

2

3. Fustan mëndafshi + triko të mbajtur hapur

3

4. Një triko me printe + fustan i trikotuar treçereksh

4

5. Trikon si bluzë për ta kombinuar me pantallonat tuaja të lëkurës

5

6. Triko me shkëlqim + fund me shkëlqim + kanotjere

6

7. Xhinse, kambele dhe një triko me printe

7

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top