Lifestyle

October 23, 2017 | 19:17

Kjo është arsyeja pse Kate Middleton nuk i lyen kurrë thonjtë

Asnjë detaj i stilit të Kate Middleton nuk ikën pa u vënë re në sytë e mediave, veçanërisht ato angleze.

kate

Një hollësi, megjithatë, mund të ketë ikur: Dukesha e Kembrixhit, siç vuri në dukje Marie Claire UK , kurrë nuk i lyen thonjtë.

Arsyeja është protokolli mbretëror, i cili ndalon pjesëmarrjen në ngjarjet publike me thonj të lyer dhe shkëlqim, që tërheqin vëmendjen.

Ndaj është e vështirë të gjesh fotografi të dukeshës me thonj të lyer.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com