Lifestyle

December 29, 2017 | 9:31

Koncert dhe spektakël për Vitin e Ri në sheshin “Skënderbej”, ja këngëtarët që marrin pjesë

Këtë vit nuk ke asnjë arsye që mbrëmjen e ndërrimit të viteve ta kalosh në shtëpi. Këngëtarët më në zë të momentit, Elhaida Dani, Tiri & Band, Kastro Zizo, Beatrix Ramosaj, Elgit Doda dhe Ronela Hajati premtojnë një atmosferë festive për të gjithë qytetarët e Tiranës që duan që Vitin e Ri ta presin në Sheshin Skënderbej. 

Ashtu siç është bërë edhe traditë tashmë, Bashkia e Tiranës do të ofrojë një sërë surprizash për qytetarët e vet që vitit e ri t’ia urojnë njeri tjetrit në shesh. Një prej tyre është edhe Koncerti i Vitit të Ri, i cili do të nisë në orën 22:30 të datës 31 Dhjetor dhe në ritmet e hiteve më të mijra ta kohës, qytetarët do kenë mundësi të kalojnë orët e fundit të këtij viti dhe për të pritur ardhjen e vitit të ri. 

Natyrisht që kësaj atmosfere nuk do t’i mungojë as spektakli i fishekzjarrëve, si dhe një sërë surprizash të tjera që mbeten për t’u zbuluar.

1

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com