Lifestyle

December 23, 2017 | 8:05

Kur kafsha jonë e dashur “shkatërron” zbukurimet

Macja apo qeni mund të jenë krijesat më të adhurueshme dhe të pafajshme në botë, por kur festat vijnë, diçka ndryshon.

Dekori dhe sidomos pemët me drita janë një tërheqje për shumicën e kafshëve, pasi zbulojnë lojën e re të preferuar.

Dhe nëse mendoni se ne po e ekzagjerojmë, sidomos ju që keni kafshë shtëpiake të qeta, hidhuni një sy fotove që pasojnë. 

1 2 3 4

untitled

untitled

untitled

untitled

untitled5

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com