Në fokus

February 5, 2018 | 19:46

Lajm i hidhur / Ndahet nga jeta djali i vetëm i aktores së madhe Tinka Kurti

 

 

tinka-kurti-

Zef Kurti jetonte prej vitesh në Kanada, bashkë me familjen e tij. Sipas medieve, Tinka Kurti e ka marrë lajmin e hidhur të dielën, dhe pritet të udhëtojë për ta përcjellë për në banesën e fundit.

jolandaKa qenë mbesa e aktores, këngëtarja Jolanda Dhamo e cila e ka shpërndarë në të njëjtën ditë lajmin përmes rrjetit të saj social Facebook.

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com