Lifestyle

May 19, 2020 | 8:06

Maji përfundimisht do të provojë të jetë muaji më i keq për këto shenja të zodiakut

 

Shkëputja sociale mund të jetë ose jo versioni juaj ideal i pushimeve dhe ju ofron mundësinë për t’u përqendruar. Gjithçka që nga kushtet meterologjike të këtij muaji në ngjarjet aktuale është një arsye e mjaftueshme për t’ju mbajtur të përqendruar.

1

Sikur të mos ketë ndodhur mjaftueshëm në kozmos, kjo është arsyeja pse këto shenja ka të ngjarë të ndjejnë më shumë tension këtë muaj:

Akrepi 

Akrepë, lajmi i mirë është se nuk jeni vetëm në këtë. Lajmi i keq, megjithatë, sidoqoftë, është koha për t’u afruar me bashkëpunimet tuaja. Ndërsa normalisht ju pëlqen të bashkoheni me një mendje, trup dhe shpirt tjetër, Demi preferon t’i bëjë gjërat ndryshe.

Duke kapërcyer shtëpinë e shtatë të partneriteteve individuale, Dielli do të hedhë dritë mbi pjesët tuaja të pavetëdijshme dhe në hijet që normalisht i keni hedhur në marrëdhëniet tuaja.

Shigjetari

Është koha për të marrë përsipër përgjegjësinë e plotë për veprimet tuaja, Shigjetarë. Kjo mund të tingëllojë frikësuese, por si një bir i vërtetë i Jupiterit, keni tendencën të shkoni në mënyrën më të lehtë se sa duhet.

Një lidhje midis sundimtarit tuaj bujar planetar dhe Plutonit, megjithatë, do të sfidojë me siguri këtë mënyrë jetese, të rrezikshme, nëse nuk e keni marrë tashmë. Vihuni në punë.

0

Peshqit

Jini të sinqertë me veten, Peshq. Perëndesha e dashurisë do të kalojë në shtëpinë e saj të katërt, në familjen dhe bazat e saj  emocionale këtë muaj. Aq sa preferoni të ëndërroni dhe shkëputeni, ekziston diçka me të cilën duhet të përballeni ballë për ballë në shtëpi.

Si është marrëdhënia juaj me familjen tuaj? A jeni afër vëllezërve tuaj? Ky nuk është aspekti juaj më i mirë, kështu që përqendrohuni në përdorimin e mençur të energjisë tuaj këtë muaj.

 

Përgatiti Orjona Tresa / Burimi vibee.it 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top