Lifestyle

June 30, 2020 | 8:08

Maura Higgins në përpjekje të një ‘romance’ me Chris Taylor

Temperaturat sa vijnë e rriten për aktoren e serialit britanik Ishulli i Dashurisë, Maura Higgins, ndërsa ajo shpërfaqet me një paraqitje marramendëse me të brendshme dantellë ngjyrë kremi… mes thashethemeve romantike me Chris Taylor.

maura-higgins-chris-taylorAjo ka ndezur thashethemet romantike me yllin e Ishullit të Dashurisë, Chris Taylor, pasi u raportua se ata do të shijonin një fundjavë të qetë së bashku.

Ndërkohë që për Maura Higgins temperaturat janë në rritje, ajo shkaktoi stuhi me të brendshmet e saj ngjyrë krem, këtë të enjte.

Bukuroshja irlandeze, 29 vjeçe, bëri bujë në rrjetin social Instagram me të brendshmet e saj dantelle ngjyrë kremi.

30061614-8461101-image-a-71_1593115249211 shutterstock_editorial_10440020ba

Përgatiti Gea Veizi, maturante gjimnazi P.N.Luarasi

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top