Lifestyle

July 17, 2018 | 13:24

Mbresëlënëse, modelja sfilon duke ushqyer me gji foshnjën 5 –muajsh (Foto)

Mara Martin ishte një nga 16 finalistet që mori pjesë në sfilatën e Miami Swim Week të Sports Illustrated, mbrëmjen e së dielës. Ajo dukej fenomenale teksa ecte në pasarelë e veshur me bikini të artë dhe me një shpatull. Duhet theksuar se gjatë performancës ajo po ushqente me gji foshnjën e saj 5-muajsh. Diçka shumë e veçantë dhe frymëzuese.

Komentuesit shumë shpejt dolën në përfundimin se Martin dukej mbresëlënëse, duke shkruar gjëra të tilla si, “Po, mama!!!” dhe “kaq e bukur”.

 

 Burimi / cosmopolitan.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com