Lifestyle

February 13, 2018 | 15:01

Mbuluar vetëm me petale trëndafili, Paris Hilton promovon këngën e saj të re

Kënga e re e titulluar “I Need You” është dhurata që Paris Hilton ka rezervuar këtë  San Valentin.

Numërimi mbrapsht ka filluar disa ditë më parë me fotot seksi dhe vintage: “4 Days till #INeedYou”, “edhe 4 ditë për I Need You”, shkruante duke dalë nga një tortë nën petkun e Marilyn Monroe, deri në fotot e fundit ku shfaqet nudo në mes të petaleve të trëndafilit në “American Beauty”:

Në nëntor trashëgimtarja ka njoftuar që do të publikojë një album “deep house, techno-pop dhe electro-pop”.

Ajo thotë që është inspiruar nga yje si Katy Perry, DJ Chuckie, Michael Jackson dhe Madonna.
Bëhet fjalë për këngën e parë pas “Stars Are Blind”, që doli në 2006. Që atëherë Paris ka ‘ngrirë’ karrierën e saj të këngëtares dhe ka udhëtuar nëpër botë si DJ.
Kënga “I need You” i kushtohet dashurisë së saj për modelin dhe aktorin Chris Zylka, me të cilin do të martohet së shpejti.

Burimi / http://www.balkanweb.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com