Lifestyle

December 20, 2018 | 14:00

Meghan Markle shfaqet mjaft elegante në muajin e gjashtë të shtatzënisë

Meghan Markle është në pritje të fëmijës së saj të parë me Princ Harryn. Dhe barku i saj i rrumbullakosur vihet në dukje çdo ditë e më shumë.

Gjatë një vizite në Brinsworth House, azil pleqsh në Britani, Dukesha ishte në qendër të vëmendjes. 

E veshur me një fustan të ngushtë me lule që vinte në pah format e saj në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Burimi / www.tgcom24.mediaset.it

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top