Mirëqenie

July 10, 2018 | 10:16

Mënyra më e mirë për lehtësimin e dhimbjeve të këmbëve

Kush nuk do të donte që të kënaqej më tepër nëpër festa me anë të këpucëve të sheshta? Këpucët me taka të larta mund të dëmtojnë muskujt, ligamentet dhe tendinat në kavilje e në shputën e këmbës. 

Lehtësoni dhimbjet në këmbë me anë të këtyre tendosjeve.

Bëni këto 4 lëvizje të detajuara siç i shihni në skica, 3 herë në ditë dhe çdo lëvizje për 1 minutë secilën.

 

Burimi / Panorama ONLINE

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com