Lifestyle

July 24, 2018 | 12:25

Modelet më të spikatura të shapkave të plazhit (Foto)

Këtë vit, shapkat e plazhit, përveçse komode do të jenë dhe fashion. Për të qenë gjithmonë në modë duhet t’i kombinoni me kostumet e plazhit përveç aksesorëve të tjerë. Spikatin stili sporty-chic, unisex, glamour dhe minimal.

Kenzo për shembull fokusohet tek shapkat ultraviolet, ergonomike dhe praktike. Marc Jacobs preferon elegancën klasike me lule, që tashmë është protagoniste e stinës.

Burimi / TopChannel

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com