Lifestyle

November 21, 2017 | 12:03

Munguan në homazhet për mjeshtrin Aleksandër Lalo, shpërthen Sidrit Bejleri: “Çapaçulët” janë bërë të pasur dhe harrojnë se baballarët ikën të varfër

Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri ditë e djeshme ka reaguar përmes një statusi të gjatë në Facebook, pas ndarjes nga jeta të Mjeshtrit të Madh Aleksandër Lalo. Bejleri i është drejtuar atyre që ai i quan “çapaçulë” të cilët pretendojnë se po bëjnë art në këto kohë, duke vënë theksin se artistët e vërtetë, ata nuk u pasuruan kurrë financiarisht por vetëm lanë pasuri pas tyre, po shuhen njëri pas tjetrit.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com