Lifestyle

December 28, 2017 | 11:30

Nata e ndërrimit të viteve kërkon hijeshi

Nata e ndërrimit të viteve po vjen dhe ndoshta jeni ende në mëdyshje se çfarë të vishni, ose më mirë… se çfarë do duhej të vishnit për t’u dukur bukur dhe me stil.

Më poshtë ju mund të merrni disa ide, të cilat sugjerohen nga faqet e modës, duke përshtatur veshjet që keni por duke pasur parasysh këto detaje:

Kushtojuni rëndësi vëthëve

image (7)

Guxoni në veshje, por me stil

image (6)

Xixat vajza, zgjidhni kombinime të bukura që shkëlqejnë

image (5)555

Veshjet njëngjyrëshe

image (3)

Serioze në dukje, por jepini pak “dritë” dekoltesë suaj me një palë të brendshme seksi

image (2)

Çizmet deri në gju janë një alternativë e mirë

image (1)

Sërish xixa tek aksesorët, e në këtë rast tek çanta

image

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com