Lifestyle

September 5, 2020 | 8:14

Në kujtim të Princeshës Diana, Princi Harry dhe Meghan Markle mbjellin lulet e preferuara të nënës së tij të ndjerë me fëmijët parashkollorë në LA

Princi Harry dhe Meghan Markle mbollën disa lule për nder të Princeshës Diana gjatë një vizite në një grup parashkollor në Los Angeles për 23 vjetorin e vdekjes së saj.

Duka, 35 vjeç dhe dukesha e Sussex, 39 vjeç, aktualisht jetojnë në rezidencën e tyre prej 14 milion dollarësh në Santa Barbara, pasi zyrtarisht janë larguar nga detyra mbretërore në mars.

Çifti është fotografuar duke gërmuar tokën dhe duke mbjellë lule ndërsa vizituan fëmijët në Los Angeles, me Princin Harry edhe Meghan ka mbjellë farëra në kujtim të Princeshës Diana.

Sipas biografit të çiftit Omid Scobie, çifti vazhdoi të luante në kopsht me të vegjlit dhe gjithashtu kaluan kohë duke lexuar libra rreth kopshtit dhe perimeve.

Thuhet se Princi Harry dhe Meghan kanë qenë më parë vullnetarë në qendër, të cilën e kanë vizituar në ditën që përkon me përvjetorin e vdekjes së Princeshës Diana.

Në fotografi, çifti, të cilët kishin vendosur maska gjatë vizitës së tyre, mund të shiheshin duke u përkulur në tokë ndërsa mbillnin me kujdes kopshtin.

 

Burimi / https://www.dailymail.co.uk/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top