Lifestyle

February 7, 2018 | 15:34

Ngjyra e kuqe trendi i dimrit të 2018-ës

E fortë, e gjallë dhe me shkëlqim, ngjyra e kuqe kthehet në ngjyrën kryesore të këtij sezoni . Dhe kështu, të shtyrë nga dëshira për të qenë në qendër të vëmendjes, e kuqja është vendosur tek rrobat  dhe është trendi i dimrit të 2018-ës, përmes të cilës shpërndan pozitivitet.

Për t’u bërë magjepsës në ngjyrën e pasionit dhe me autoritet stilet e veshjeve janë nga më të ndryshmet siç fustane pa mëngë, pantallona me vijë të theksuar, këmisha dhe triko leshi.

Askush nuk i reziston tundimit të trendit të kuq, madje as të aksesorëve  të përsosur për të kompletuar një pamje shumë të modës. Pra, çfardo që është e kuqe qoftë lëkurë apo kadife, e thjeshtë apo e rënduar, çanta shpine apo dore, doreza , kapele apo shall.

Ju vetëm duhet të lini veten të mbështjellë hijshëm nga ngjyra e kuqe.

Përgatiti: Brikela Daci / Burimi /donnamoderna.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com