Mirëqenie

January 8, 2021 | 8:45

Optika&More, sjellim buzëqeshjen në sytë tuaj

Optika&More fituese e çmimit Seiko Vision Specialist për arritje në cilësi dhe shërbime optike, çmim të cilin e kanë vetëm 13 kompani nga 3291 kompani ku Seiko operon në të gjithë Europën. Gjithmonë më e mira për sytë tuaj!

Oferta e xhamave Smart dhe Progresive, -50% tek të gjitha skeletet nëse merren xhamat Smart ose progresive nga Seiko. Rehati maksimale për personat që kanë probleme për larg dhe afër, por duan vetën një syze. Kompania e parë në Shqipëri dhe Kosovë që mundëson xhamat Smart nga Seiko Smartzoom. Xhamat smart janë xhama të cilët përdoren për persona nga mosha 40 deri në 50 vjeç, të cilët ndjejnë vështirësi për afër, një shikim vërtet si në rini. Përshtatje brenda ditës, dhe mbi të gjitha çdo xham ka 3 vite garanci.

Brandet që ne jemi të autorizuar janë Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Stella McCartney, Courrèges, Brioni, Pomellato, Puma, Chopard, Bluemarine, Furla, Police dhe Seiko.

 

Botuar në Revistën “Psikologjia”, Nr. 153

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top