Lifestyle

September 24, 2018 | 14:47

Pardesytë dhe xhupat e sezonit të vjeshtës (Foto)

Lajmi i keq është se duhet t’u themi lamtumirë veshjeve të lehta, dhe të fokusohemi sërish tek pardesytë dhe xhupat e shiut, (raincoat).

Me ardhjen e vjeshtës vijnë edhe shirat dhe në vendin tonë nisin që këtë javë, por cilat janë trendët e vjeshtës së këtij viti?

Burimi / TopChannel

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com