Lifestyle

September 6, 2018 | 14:15

Pija ‘magjike’ që ju ndihmon të humbisni peshë…

Ky tonik tretës është një mundësi e mirë për të detoksifikuar organizmin në mënyrë natyrale, por dhe për të humbur peshë.

Për më tepër është mjaft i dobishëm për ata që kanë shqetësime me stomakun dhe aparatin tretës, por edhe çdo person pasi ka ngrënë shumë.

Përgatitja

60 ml uthull molle, 10 gr xhinxher pluhur, 50 gr mjaltë, 1 litër ujë. Mjafton ti përzieni të gjithë përbërësit.

Mund ta pini të ndarë në pesë gota gjatë gjithë ditës. 

Dy në mëngjes, gjysmë ore para se të hani vaktin, 1 gotë, gjysmë ore para drekës, një gotë pasdite dhe të fundit, gjysmë ore para darkës.

 

Burimi / TopChannel

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com