Lifestyle

June 26, 2018 | 11:43

Qershia, fruti i përzgjedhur nga bota e modës, për sezonin verë 2018

Koleksioni i veshjeve pranverë 2018 kishte mbizotëruese lulet në të gjitha ngjyrat, llojet, madhësitë dhe në çdo lloj veshjeje. Mesa duket vera 2018 i harron lulet, ajo ka më shumë qejf frutat.

Ju prezantojmë më frutin e preferuar të botës së modës për këtë vit, qershitë!

Nuk ka rëndësi se çfarë keni veshur, një bluzë me mëngë të shkurta apo një fustan mbrëmjeje! Ju nuk duhet të harroni qershitë!

Nëse vendosni të dukeni trendy këtë verë atëherë e keni zgjidhjen, çdo gjë në gardërobën tuaj duhet të ketë patjetër këtë frut fashionist!

Burimi / ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com