Radiografi

May 1, 2018 | 8:00

Radiografi: Një zemër nëne si e Liljana Katirai!

kopertinaAjo është një nga femrat më të guximshme, një grua e fortë, këmbëngulëse, luftëtare, e bindur në kauzën e saj; një nënë që jetës i ka treguar shembullin e vet të vullnetit dhe arritjeve sfiduese.

Nëna Lili e ka ndjerë vetë dhimbjen, dhe dashurinë e madhe gjithashtu, sepse ka mundur të rrisë e vetme katër fëmijë, të cilët e kishin humbur babanë e tyre. Prej 20 vitesh, sakrificat e kësaj gruaje që nuk iu tremb betejave të jetës, pasuan me një qëllim akoma dhe më të madh, duke ngritur strehën më të madhe për 450 jetimët e Jugut të Shqipërisë.

Për më shumë lexoni intervistën e plotë në numrin e ri që sot doli në treg!

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com