Lifestyle

February 10, 2018 | 10:54

Rruajti kokën për shkak të dëmtimit të flokëve dhe duket mahnitëse

Të gjithë ndjekësit e yllit Vanessa Martines, kanë mbetur të habitur dhe të shokuar nga ajo që ata kanë parë në videon e publikuar së fundmi. Nën titullin “Lejova shoqen time që të më rruajë kokën”, (unë jam tullace) ka qenë ky përshkrimi, i cili i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

Nëse e njihni apo e ndiqni Vanesën, ajo është një vajzë e cila pëlqen në çdo foto të saj të jetë me flokë të fryrë dhe të gjatë. Kjo gjë ndryshoi kur ajo vuri re që flokët e saj ishin mjaft të dëmtuar dhe filluan t’i binin. Në video ajo shprehet,” Për shkak të dëmtimit të flokëve jam duke u bërë tullace nga dita në ditë, kështu që më mirë ti pres fare dhe le të fillojë nga fillimi”.

Pas përfundimit të procesit 21-vjeçarja tha se ndihej shumë “e çliruar” pa flokët  e saj. Dhe rezultati përfundimtar është i mahnitshëm.

Përgatiti: Brikela Daci / Burimi / www.popsugar.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com