Lifestyle

June 4, 2018 | 12:38

Sandalet me thurje, tendenca e sezonit verë 2018 (Foto)

Nuk dalin kurrë nga moda dhe janë çdo verë me stampime me lule, me vija apo stil marinar, po flasim për sandalet me thurje.

Variantet e propozuara nga stilistët janë nga më të ndryshmet, që nga ato të sheshta, me takë ortopedike, të hapura apo të mbyllura para.

Ato vijnë gjithashtu me ngjyra të ndryshme nga ato pastel deri tek ngjyrat e forta neon gjë që i bën ato të përshtatshme për çdo lloj kombinimi.

Çfarëdo modeli të zgjidhni do të jeni komode dhe një aspekt disi rinor dhe zbavitës.

Modelet e 2018-ës janë më të kërkuara dhe plot fantazi.

Burimi / ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com