FB

February 6, 2021 | 8:24

Shenjat e zodiakut që kanë një shqisë të gjashtë, që nuk i lë kurrë të gabojnë

Shqisa e famshme e gjashtë është diçka që befason këdo, veçanërisht ata të shenjës së Demit. Praktikaliteti dhe tiparet e gjalla të Demit ndonjëherë mund t’i parandalojnë ata të ndiejnë intuitë dhe gjithmonë preferojnë të investojnë në diçka të fortë.

Shenjat e zodiakut që janë gjithmonë të kujdesshme…

Dashi

Ata janë shumë konkurrues dhe gjithmonë dyshojnë se dikush mund të vjedhë vendin e tyre. Ata mund të krijojnë histori imagjinare në kokën e tyre dhe të jenë të padrejtë ndaj partnerëve.

Gaforrja

Gaforret mund të kenë rënie të menjëhershme të vetëvlerësimit. Ato kanë një anë komplekse dhe të thellë emocionale dhe ndonjëherë ndihen të pasigurta dhe të vetë-amortizuara. Ato tregojnë mosbesim në dy mënyra: shpërthejnë nga zemërimi ose ndihen shumë të trishtuara.

Bricjapi

Ashtu si Dashi, Bricjapët gjithashtu kanë një anë shumë konkurruese dhe mund të ndihen të kërcënuar nëse mendojnë se janë të dytët. Gatishmëria e tij për të qenë më i miri mund të rrisë paranojën dhe pasigurinë e tij kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç janë planifikuar.

 

 

Burimi / https://italiafeed.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top