Lifestyle

May 10, 2018 | 10:39

Shkëlqe me xhinse dhe ngjyra në pranverë

Xhinset nuk dalin kurrë, po kurrë nga moda. E si për t’i bërë dhe ato që ju kanë zënë dollapin sa më tërheëse në këtë rikthim, pranvera e këtij viti ka rezervuar një lajm të bukur .

9xhins-696x466

Këtë vit në fakt modelet më të pëlqyera, të cilat mund t’i zgjidhni pa hezitim janë ato me ngjyra. Pa i hequr asgjë modeleve klasike të xhinseve dhe gjithmonë ngjyrës së dashur nga të gjithë, blusë.

Por, nëse jeni në kërkim për veshjet tuaja, do të jeni sigurisht të kënaqura. Po, sepse për sezonin e bukur ngjyrat janë të gjalla: e verdhë, e kuqe, jeshile portokalli.

Nga pantallonat tek xhaketa oversize me shumë ngjyra, nga pantallona të shkurtra në minifunde: në përzgjedhjen që kemi përgatitur, do t’iu mbetet vetëm të zgjidhni.

1

Burimi ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com