Pika referimi

February 13, 2018 | 18:51

“Shqiptarët për shqiptarët” në News24, kur ëndrrat bëhen realitet

 

Pas tri takimesh televizive, ku padyshim janë bërë bamirësi për familje e personazhe të veçantë, rrugëtimi i “Shqiptarët për shqiptarët” është misioni që ka tërhequr vëmendjen me mesazhet njerëzore të transmetuara në News24.

Ky është spoti që autorët e këtij emisioni, teologu Elvis Naçi, këngëtari Sidrit Bejleri dhe gazetarja Ola Bruko kanë përcjellë gjatë transmetimeve ku kanë bërë shumë njerëz të lumtur.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com