Lifestyle

February 14, 2018 | 11:29

Si të visheni për Shën Valentin?

Keni vendosur të dilni me partnerin dhe nuk keni asnjë ide se çfarë të vishni? Pavarësisht nëse do të shkoni për darkë, në kinema, në bar, në lojëra apo një udhëtim të shkurtër, sugjerimet e mëposhtme do t’ju vijnë në ndihmë.

Rëndësi ka që ju të ndiheni mirë dhe t’ia kaloni mirë.

Burimi / http://www.gsh.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com