Dëshmi

May 10, 2018 | 9:00

Të famshëm apo si gjithë të tjerët? Deklaratë befasuese e Justin Bieber

Ylli i popit, Justin Bieber është një ndër personazhet më të pëlqyer të publikut dhe ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale. Në një postim në Instagram, ai i ka çuditur të gjithë, duke vërtetuar edhe nga shumë personazhe të tjerë se ai ka thënë të vërtetën.

justin-bieber-instagram“Hej njerëz, ajo jeta luksoze dhe shumë e bukur që shihni të paraqitet nga personazhet e famshëm në Instagram nuk është e vërtetë. Mos u gënjeni duke menduar se ata kanë jetë më të mirë se sa e keni juve. Ju premtoj që nuk është!”, shkroi ai.

Kemi parë shpesh pushimet e tij luksoze me jahte të shtrenjta si dhe veshjet nga markat e njohura botërore, por duket se Bieber bën jetë të njëjtë me njerëzit e thjeshtë. Asgjë nga jeta luksoze nuk ndikon në përditshmërinë e tij për të qenë një njeri i thjeshtë. Nuk dihet arsyeja se ku është ndikuar për të bërë këtë postim.

Burimi oranews.tv

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com