Lifestyle

February 1, 2018 | 13:04

Të flesh në mes të akullit

 

Duket e pamundur, por ky është realiteti. Një hotel i ndërtuar në mes të Alaskës lejon që të gjithë që shkojnë atje, të akomodohen për të fjetur.

Pamjet janë të pabesueshme, ndërsa në pesë dhomat që ofron hoteli mund të flejnë 10 persona në një lartësi mbi 1700 metra.

Të gjithë mund të qëndrojnë brenda kabinës së ngrohtë dhe të shijojnë dëborën që bie jashtë. Aty ka shefa kuzhine të cilët janë në dispozicion të atyre që dëshirojnë të hajnë darkë, qoftë edhe romantike.

Burimi / http://www.gsh.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com