Radiografi

February 1, 2018 | 12:45

Juliana Maçi: Chloè spa & beauty: Dashuri me shikim të parë!

Chloè, një institut bukurie luksi, një investim që bëri të realizuar ëndrrën e sipërmarrëses Juliana Maçi.

Në këtë oaz paqeje e qetësie të pakushtëzuar, gjithçka aty brenda është risi.

Thembra e Akilit qëndron te produktet, të gjitha organike BIO si dhe teknologjia më e fundit e një prej markave më me emër në botë.

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com