Lifestyle

September 8, 2018 | 10:56

Tendenca e çantave të zyrës… (Foto)

Çanta është më shumë se një aksesor dhe këtë e konfirmon dhe shkenca. Sipas psikologëve dhe shkencëtarëve, ajo tregon shumë për personalitetin tonë, përmirësimin e humorit dhe madje ndikon edhe në performancën në punë dhe kombinimin e veshjeve.

Të zgjedhësh modelin e duhur bëhet thelbësorë, sidomos nëse bëhet fjalë për çantat e zyrës. Të gjesh “business bag” perfekt duhet të kuptoni që duhet të jetë praktike, neutrale që mund të kombinohet me gjithçka.

Burimi / topchannel

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com