FB

December 28, 2021 | 8:00

THËNIE / Mbani mend mësimin dhe jo zhgënjimin!

Nëse do të mund të fshinit të gjitha gabimet nga e kaluara juaj, do të kishit fshirë të gjithë mençurinë nga e tashmja juaj. Mbani mend mësimin dhe jo zhgënjimin!

 

Esmeralda Birçaj, eksperte e shëndetit mendor

 

2

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top