Thënie

April 16, 2020 | 8:00

THËNIE / Mos e ço dëm kohën që ju është dhënë!

Mos e ço dëm kohën që ju është dhënë. Sa herë keni thënë: “ah sikur të kisha më shumë kohë për veten”, dhe tani që e keni çfarë po bëni me të? Është momenti i një transformimi të madh shpirtra të dashur, mos e humbisni atë!

4-1

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com