Thënie

April 24, 2020 | 8:00

THËNIE / Muaj të mbarë Ramazanin!

“Allahu nuk pret kurrë që të jemi perfekt gjatë Ramazanit, por Ai pret që ne të vazhdojmë të përpiqemi”.

3

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com