Thënie

April 18, 2020 | 8:00

THËNIE / Përqafimet…

“Na nevojiten katër përqafime në ditë për të mbijetuar. Tetë përqafime për të na mbajtur të shëndetshëm. Dymbëdhjetë përqafime për t’u rritur”.

Virginia Satir, autore, pioniere e terapisë familjare

1

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com