Thënie

May 1, 2020 | 8:00

THËNIE / Të jesh po aq pozitiv…

Është e lehtë të qeshësh, të bësh shaka, kur gjithçka është ashtu siç duam. Sfida është të jesh po aq pozitiv kur ajo që na rrethon është saktësisht e kundërta e asaj që do të donim.

1

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com