Lifestyle

June 26, 2020 | 8:08

Timothée Chalamet dhe Eiza González puthje romantike në Meksikë

Aktori 24-vjeçar dhe aktorja 30-vjeçare kishin shkuar në një pishinë me miqtë e tyre, të hënën në Cabo San Lucas, sipas Daily Mail. Thuhet se Chalamet u pa gjithashtu duke luajtur në kitarë për González dhe miqtë e tij. Çifti më vonë u fotografuan nga paparacët të zhyteshin në pishinë.

1

Us Weekly raportoi se në prill Chalamet ishte ndarë nga e dashura e tij, modelja Lily-Rose Depp, pas një viti të bashkuar. British Vogue e përshkroi aktorin si “aktualisht beqar” në numrin e tij të majit. Chalamet tha në një intervistë për vitin 2018, në revistën W, se ai e konsideron “takimin” një “fjalë të frikshme”.

“Takimi është një fjalë tepër e frikshme, sepse atëherë ai kontekst është krijuar,” tha ai. “Ju gjithmonë mund t’i shihni njerëzit në sjelljet e hershme”.

Chalamet është i njohur për filma të tillë si “Call Me By Your Name”, “Lady Bird” dhe “Little Women”. Ai do të interpretojë filmin e ri të Wes Anderson-it “The French Dispatch” dhe në përshtatjen e ardhshme të “Dune” nga Denis Villeneuve-it.

González luajti rolin e Santanico Pandemonium nga muzgu deri në agim. Seria u shfaq gjithashtu në filmat: Baby Driver, Alita: Battle Angel dhe Hobbs & Shaw.

2

Përgatiti Gea Veizi, maturante gjimnazi “P.N. Luarasi”

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top