Lifestyle

July 26, 2018 | 14:25

Vajza më e bukur në botë, vetëm pesë vjeçe ngjan me një engjëll

Një vajzë pesëvjeçare është quajtur “më e bukura në botë”, kjo pasi një fotografe shpërndau  fotot e saj në llogarinë e Instagram-it.

Jare, nga Nigeria, u fotografua nga Mofe Bamuyiwa i cili ndau tre portrete mahnitëse të vajzës në llogarinë e saj Instagram javën e kaluar.

Në fotot e publikuara paraqitet vajza në një mjedis të thjeshtë duke nxjerrë në pah sytë e saj të mëdhenj dhe lëkurën e butë, si dhe paraqitjen mbresëlënëse të flokëve të saj.

Përshkrimi që Mofe i bashkëngjit fotos shkruan: ‘Oh, po ajo është njerëzore! Ajo është gjithashtu një engjëll!

Komentuesit kanë qenë të shpejtë për të lavdëruar portretet që Mofe kishte shpërndarë duke e cilësuar atë si “Më të bukurën në botë”.

 

Burimi / dailymail.co.uk

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com