Lifestyle

February 1, 2018 | 12:11

11 trendet “e shëmtuara” të stilit të rrugës

Java e modës në Nju Jorku është kaq afër, ndaj ne mund ta ndiejmë praktikisht atë nën këmbët tona dhe nuk mund të presim që të shohim se çfarë stilistët më të mirë në botë do rezervojnë për Vjeshtë-Dimër 2018.

Ndërkohë që nuk mund të dimë se çfarë ofrojnë pasarelat e Nju Jorkut, Londrës, Milanos dhe Parisit, mund të përpiqemi të parashikojmë se çfarë duket elegante për t’u parë.

Sipas atyre që publikohen, ka kaq shumë frymëzim.

Nga atletet ‘e shëmtuara’ tek syzet futuristike të diellit, shikoni zgjedhjet e propozuara për muajin.

Përgatiti Orjona Tresa / Burimi: www.popsugar.com

trend-wide-leg-cropped-jeans trend-ugly-sneakers trend-futuristic-sunglasses trend-teddy-bear-coats trend-fiddler-hats trend-crossbody-bags trend-prairie-dresses wear-trend-cult-gaia-willow-deep-v-prairie-dress-png wear-trend-we11done-cropped-high-rise-wide-leg-jeans wear-trend-mango-embroidered-handle-bag wear-trend-tory-burch-eva-oversized-turtleneck wear-trend-stella-mccartney-eclypse-colour-block-sneakers wear-trend-poppy-lissman-le-skinny-sunglasses-png wear-trend-marc-jacobs-high-rise-velvet-disco-jeans

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com