FB

September 9, 2021 | 8:55

4 shenjat e zodiakut që do tërheqin gjithçka dhe këdo me sharmin e tyre

Disa shenja të zodiakut, duke filluar nga ky muaj, do të fillojnë të gëzojnë ndikime pozitive, të cilat do t’u japin atyre një kapacitet më të madh për joshje. Kjo do të thotë se ata do ta kenë më të lehtë të fitojnë dashurinë e një personi tjetër. Pra, nëse jeni pjesë e njërës prej këtyre shenjave të zodiakut, nga shtatori do të shmangni humbjen e një dashurie të re.

Këto janë 4 shenjat e zodiakut që do të lëshojnë sharmin e tyre duke magnetizuar gjithçka dhe këdo!

I pari është Akrepi, i cili nga fillimi i muajit do të ketë një dozë të fortë besimi. Kjo do ta lejojë atë të kapërcejë ndrojtjen për të lëshuar atë që ka brenda. Po, sepse, zakonisht, kjo shenjë është shumë e ndrojtur dhe kërkon kohë për t’u njohur me të tjerët. Sidoqoftë, falë impulsit të yjeve, ai do të ketë guximin të ecë përpara pa hezitim, edhe në çështjet e dashurisë. Prandaj, ai do të jetë në gjendje të kërkojë një takim, pa pasur nevojë të presë për kohën e zakonshme të vlerësimit.

Shenja e dytë, e puthur nga ndikimet astrale, do të jetë Virgjëresha. Edhe për ata që i përkasin kësaj shenje, muaji shtator do të veprojë si një ciklon. Në fakt, ata do të ndryshojnë pikëpamjen e tyre për marrëdhënien në çift. Duke vepruar kështu, ata do të fillojnë të gëzojnë përfitimet e para. Normalisht kësaj shenje i pëlqen të luajë në mënyrë të sigurt dhe të mos ekspozohet lehtë. Këtë herë, megjithatë, duke ndryshuar kartat në tryezë, ata do të jenë ata që do të bëjnë hapin e parë. Kjo, ose në kuptimin e qasjes për ata që nuk kanë ende një partner, ose në kuptimin e ndryshimit për ata që kanë një.

Shenja e tretë është Binjakët. Ata zakonisht i afrohen marrëdhënieve sipërfaqësore dhe jo kërkuese, këtë herë diçka do të ndryshojë. Në fakt, ata mund të përfshihen në marrëdhënie më serioze dhe të qëndrueshme. Ka ardhur koha që edhe ata të vënë bast mbi ndjenjat.

Shenja e katërt që do të pushtohet nga hijeshia e tij është Shigjetari. Duke filluar nga shtatori, kjo shenjë do të jetë tërheqëse. Kjo ndodh sepse do të lëshojë një bukuri unike, për të qenë në gjendje të pushtojë partnerin. Ata që i përkasin kësaj shenje do të kenë fatin në anën e tyre dhe gjatë gjithë kësaj periudhe do të jenë joshës të vërtetë. Prandaj ata do të kenë një sukses romantik të garantuar.

 

 

Burimi / https://www.proiezionidiborsa.it/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top